Deizi Disain Deizi Disain

Köögitehnika

Ideaalse köögi üks tähtsamatest osadest on kahtlemata köögitehnika. Tehnikakauplustes ringi vaadates võib tõdeda, et valik on lai nii kaubamärkide kui ka hinnaskaala poolest.

Millist köögitehnikat valida?

Tehnikat on kahte tüüpi. Solo, ehk eraldiseisev tehnika ning integreeritav, ehk mööbli sisse ehitatav tehnika. Kindlasti on ka võimalik nii solo- kui sisseehitatavat tehnikat omavahel kombineerida, kuna tihtipeale võib ette tulla, et enne uue köögi ostmist on eelnevalt juba mõni kodumasin soetatud, millest ei tahaks loobuda. Kui ruumi suurus ja paigutus seda lubavad, saab olemasoleva tehnika hõlpsalt uude mööblisse paigutada.

Perfektse tulemuse ja rohkem “mänguruumi” annab aga kindlasti integreeritav köögitehnika. Meie soovitame alati osta tehnika koos mööbliga.

Miks osta köögitehnika meilt?

Kuna köök on igas kodus tähtsal kohal ning seal veedetakse palju aega, siis on väga tähtis, et kõik töötaks perfektselt. Mööbel ja tehnika peavad olema üks tervik – KÖÖK.

Deizi Disaini peamisteks köögitehnika koostööpartneriteks on Siemens, Bosch, Miele, Smeg, AEG, Electrolux, Gaggenau, De Dietrich, Falmec.

Copyright Deizi Disain 2021